Mööblitrend: Luksuslikud voodipeatsid

Kvaliteetne uni on oluline osa meie heaolust ja seda mõjutab ka keskkond – kui ümbrus on mõnus, on ka uni magusam. Ja lihtne viis magamistuba luksuslikumaks, aga samas õdusamaks muuta on kasutada voodipeatseid. Voodipeatsid lisavad koheselt hubasust ja isikupära, lisaks on ka praktiliselt mugavad. Eelkõige suured ja polsterdatud voodipeatsid, millele saab voodil istudes mõnusalt selga toetada. Voodipeatsid rõhutavad voodit, mis on magamistoas keskne ja tihti ka suurim sisustuselement.

Voodipeatsitel on omakorda erinevad trendid, näiteks naturaalsetest materjalidest nagu puit või siis juba mainitud polsterdatud voodipeatsid, millega saab eriti hõlpsalt lisada luksuslikkust. Ja tegemist ei pea olema sugugi suure väljaminekuga. Polsterdatud voodipeatsite isetegemiseks on internetis mitmeid lihtsaid õpetusi, nii et keeruliseimaks osaks jääb ilmselt sobiva värvi (ja kanga) valik. Lisaks, kui ühe korra on raam juba tehtud ja protsess läbitud, on lihtne vajadusel kangast vahetada. Värviideede jaoks võite inspiratsiooni ammutada meie hiljutisest postitusest värvitrendide kohta 2019. aastal.

 

Allikas: Place Of My Taste

Voodipeats on siin pildil oluliselt tumedamas toonis, kui ülejäänud tuba, kuid annab koheselt juurde omapära ja dramaatilisust. Lisaks on tegemist isetehtud voodipeatsiga, mille juhendi leiate pildi all olevalt lingilt!

 

Pilt: Pinterest

Selles magamistoas on kasutatud 2019. aasta trendivärvi – smaragd. Koos väikese kuldse lauakesega on voodipeats sinna kui loodud. Lisaks on see hea näide sellest, et voodipeats ei pea olema sama lai kui voodi ja tegelikult võib olla väga loov voodipeatsi valimise ja/või tegemisega.

 

Pilt: Pinterest

Ka viilkatuse all asuv voodi võtab voodipeatsi tugeva embusega vastu. Sarnaselt eelmisele pildile on ka siin voodipeats laiem kui voodi ise, kuid siin on lisatud lõpetuseks ka valge raam.

 

Pilt: Pinterest

Vastupidiselt eelmistele näidetele on siin voodipeats just väga armsas ja heledas toonis, kuid sarnaselt eelmistele piltidele on kasutuses jälle väga moes värv. Õdus, armas ja rahulik magamistuba, millele annab viimase lihvi voodit kallistav voodipeats!

 

Pilt: Pinterest

Viimaseks tõime ühe näite veel jällegi väga populaarsest voodipeatsi trendist ehk naturaalsest materjalist valmistatud voodipeats. Selle trendi puhul on variatsioone samuti jalaga segada, alustades värvist, lõpetades kujuga. Kuigi puit ei ole nii pehme ega mugav, kui polsterdatud voodipeats, on sellel looduslähedane tunne. Tulemus on igatahes esteetiliselt kaunis, trendikas ja õdus!

 

Kui juba hakkasid mõtted lendama, siis oma kangastest soovitame voodipeatsi valmistamiseks tutvuda näiteks sametisest mööblikangaga Charles. Tegemist on nahasõbraliku ja vedelikukindla kangaga, millel on üle 40 erineva värvi!

Loe veel...

15 trendivärvi sisekujunduses 2019. aastal

Toome Teieni kõige populaarsemad trendivärvid sisekujunduses 2019. aastal!

Läinud aastal iseloomustas trendikaid värve julgus, kasutusel olid erksad tumepunased värvid, modernsust peegeldavad metalsed toonid ja lisaks anti kodudele omapära ka mustade seintega.

Loe edasi...

Värvilised laed

2019. aastal on rõhk suuresti värvidel ja liigutakse maksimalismi poole, mistõttu ka laed ei jää puutumata. Kui tavaliselt mõeldakse pikalt,…

Loe edasi...

Lillemustrite trend 2019. aastal

Sisekujunduses on lillemustrid kogunud populaarsust juba mõnda aega ning ka 2019. aastal see trend ei kao. Käesoleval aastal minnakse antud…

Loe edasi...