fbpx

Lillemustrite trend 2019. aastal

Sisekujunduses on lillemustrid kogunud populaarsust juba mõnda aega ning ka 2019. aastal see trend ei kao. Käesoleval aastal minnakse antud trendiga julgemaks ja soovitatakse kasutada ka erksamaid värve. Näiteks lisades tuppa mõned paanid vahvat tapeeti ja sinna juurde värvilt tapeediga sobivad dekoratiivsed padjad või kardinad. Kusjuures lillemustrid võivad olla ka abstraktsed.

Allpool oleme toonud inspiratsiooniks mõned pildid.

Ühe toa seina paigaldatud lillemustriga seinakate ja juurde paigutatud sügavas sinises toonis pleed sobivad kokku väga hästi ja annavad ruumidele juurde värve.

 

Pilt: Pinterest

Siin on lisatud tapeedile juurde ka pea samasuguse kangaga dekoratiivne padi. Igaljuhul on tulemus väga omanäoline ja trendikas.

Paradisso ruumis

Või kui tapeetimist ette ei soovi võtta, siis lillemustriga sisustuselemendid nagu kardinad ja dekoratiivsed padjad annavad ka üksi väga efektse tulemuse.

(Pildil on sisustuskangas Paradisso.)

 

Loe veel...

Mööblitrend: Luksuslikud voodipeatsid

Kvaliteetne uni on oluline osa meie heaolust ja seda mõjutab ka keskkond – kui ümbrus on mõnus, on ka uni…

Loe edasi...

15 trendivärvi sisekujunduses 2019. aastal

Toome Teieni kõige populaarsemad trendivärvid sisekujunduses 2019. aastal!

Läinud aastal iseloomustas trendikaid värve julgus, kasutusel olid erksad tumepunased värvid, modernsust peegeldavad metalsed toonid ja lisaks anti kodudele omapära ka mustade seintega.

Loe edasi...

Värvilised laed

2019. aastal on rõhk suuresti värvidel ja liigutakse maksimalismi poole, mistõttu ka laed ei jää puutumata. Kui tavaliselt mõeldakse pikalt,…

Loe edasi...