Kardinate õmblemine

Enne õmblemist

Enne, kui jõuda kardinate õmblemiseni, on vaja teha mitmeid olulisi eeltoiminguid.

Tulles salongi või kirjutades meile, oleks hea, kui on kaasas fotod akendest, ruumist, kuhu kardinaid soovitakse. Fotode alusel on võimalik soovitada stiili, tüüpi ja kardina kinnitamise vahendeid, mis on samuti oluline detail kogu kontseptsioonis. Kas sobivad kinnitamiseks siinid, kardinapuud, trossid, elektrimootoriga mehhanismid jne. Kardina kinnitamise võimalustest loe lähemalt SIIT!

Tihti on vaja lähtuda juba olemasolevast mööblist, valgustitest, värvitoonidest, tapeetidest, põrandakatetest, mis on oma iseloomu ruumile juba andnud. Kui ruumi kujundamisega ei ole veel algust tehtud, siis on kasuks, kui Teil on olemas visioon, milline Teie ruum olema saab. Milline saab olema stiil ja kuidas plaanitakse hakata ruumi kujundama.

apartment-bed-bedroom-545034

Kardina eesmärk

Üks õigesti valitud kardin või ka muu aknakate mängib suurt rolli ruumi õige ilme saavutamisel ja on oluline osa sisekujundusest. Samuti tuleb mõelda, mida oodatakse aknakattelt. Kas ta on dekoratiivsel eesmärgil vajalik või peaks tal olema ka mingi praktiline otstarve.

Edasi saab juba liikuda mõõtudeni: ruumi ja akendega seonduvad kõrgused, laiused, sügavused. Tähtis on akende tüüp ja avamine, aknaraamid ja aknalauad, kardina reguleerimise pooled ning mitmeid teisi nüansse, mille väljaselgitamise osas saame Teile abiks olla.

Kardinakangastest loe lähemalt SIIT.

Meie teenused

Meie soov on aidata Teid kõikide erinevate küsimuste puhul, mis tekivad aknakatete valiku puhul. Pakume oma klientidele sisekujundusalaseid konsultatsioone ning personaalset nõustamist. Aitame leida sobivad terviklahendused ning realiseerida Teie ideed.

Kõik kardinate või ka muude aknakatete valikule eelnevad või siis ka järgnevad protseduurid saame teostada meie. Tuleme mõõdame ja konsulteerime Teid Teie juures kohapeal. Samuti pakume paigaldamise teenust. Meil Ringiääres töötavad pikaaegse kogemusega õmblejad ning sisekujundaja, kes aitavad Teie unistustel jõuda Teie akende ette.